Η CURRENT Athens είναι μία διαδικτυακή πλατφόρμα προώθησης της σύγχρονης τέχνης.

Εξώφυλλα: #5 Δημήτρης Φουτρής

Γκαλερί Καλφαγιάν

Εγκαίνια: 07.06.2018, 19:00
08.06.2018-15.09.2018

Μάιος, Ιούνιος, Σεπτέμβριος: Δευτέρα: 11:00-15:00 / Τρίτη-Παρασκευή: 11:00-19:00 / Σάββατο: 11:00-15:00

Ιούλιος: Δευτέρα: 11:00-15:00 / Τρίτη-Παρασκευή: 11:00-19:00

Αύγουστος: κλειστά

Προσθήκη στο ημερολόγιο 2018:06:07 19:00:00 2018:09:15 23:55:00 Europe/Athens That's Mine Bitch! Do Not Touch. Back Off. (uptown) That's Mine Bitch! Do Not Touch. Back Off. (uptown) - More informations on /el/events/event/1364-that-s-mine-bitch-do-not-touch-back-off-updown-downtown Γκαλερί Καλφαγιάν

Art Athina 2018 - Main (E1)

Είσοδος: 20.06.2018: Μόνο με Πρόσκληση | 21-24.06.2018: Κανονικό 8€ / Μειωμένο (άνεργοι, φοιτητές, άνω των 65 ετών, άτομα με ειδικές ανάγκες) 5€ / Ομαδικό (15 άτομα και άνω) 5€ / Δωρεάν: Παιδιά κάτω των 12 ετών, φοιτητές Ανώτατης Σχολής Καλών Τεχνών, Μέλη Διεθνούς Ένωσης Κριτικών Τέχνης και Μέλη Εικαστικού Επιμελητηρίου
Εγκαίνια: 20.06.2018, 14:00
21.06.2018-24.06.2018
Προσθήκη στο ημερολόγιο 2018:06:20 14:00:00 2018:06:24 21:00:00 Europe/Athens Art Athina 2018 - Main (E1) Art Athina 2018 - Main (E1) - More informations on /el/events/event/1482-art-athina-2018-main-e1 Γκαλερί Καλφαγιάν
Εγκαίνια: 05.05.2018, 11:00
05.05.2018-26.05.2018
Προσθήκη στο ημερολόγιο 2018:05:05 11:00:00 2018:05:26 23:35:00 Europe/Athens Book Now! Book Now! - More informations on /el/events/event/1240-book-now Γκαλερί Καλφαγιάν
Εγκαίνια: 22.02.2018, 19:00
23.02.2018-14.04.2018
Προσθήκη στο ημερολόγιο 2018:02:22 19:00:00 2018:04:14 16:58:00 Europe/Athens Immortal Love or Ode to the Past Immortal Love or Ode to the Past - More informations on /el/events/event/1026-immortal-love-or-ode-to-the-past Γκαλερί Καλφαγιάν
Εγκαίνια: 16.12.2017, 12:00
17.12.2017-20.01.2018

Gallery Walk:
16.12.2017: 11:00-17:00
17.12.2017: 11:00-15:00

Προσθήκη στο ημερολόγιο 2017:12:16 12:00:00 2018:01:20 23:54:00 Europe/Athens Η επιφάνεια ως προέλευση, ο συλλογισμός ως προβλεπτικότητα στην εργασία της Ναυσικάς Πάστρα (1921-2011) Η επιφάνεια ως προέλευση, ο συλλογισμός ως προβλεπτικότητα στην εργασία της Ναυσικάς Πάστρα (1921-2011) - More informations on /el/events/event/844-the-surface-as-origin-the-reasoning-as-foresight-in-the-work-of-nausica-pastra-1921-2011 Γκαλερί Καλφαγιάν

The Cheat

Είσοδος: Δωρεάν
Εγκαίνια: 02.11.2017, 20:00
03.10.2017-09.12.2017
Προσθήκη στο ημερολόγιο 2017:11:02 20:00:00 2017:12:09 23:38:00 Europe/Athens The Cheat The Cheat - More informations on /el/events/event/689-the-cheat Γκαλερί Καλφαγιάν

E-Z Chasm

Είσοδος: Δωρεάν
Εγκαίνια: 28.09.2017, 20:00
28.09.2017-27.10.2017
Προσθήκη στο ημερολόγιο 2017:09:28 20:00:00 2017:10:27 23:58:00 Europe/Athens E-Z Chasm E-Z Chasm - More informations on /el/events/event/588-e-z-chasm Γκαλερί Καλφαγιάν
Εγκαίνια: 31.03.2017, 19:00
31.03.2017-06.05.2017
Προσθήκη στο ημερολόγιο 2017:03:31 19:00:00 2017:05:06 00:48:00 Europe/Athens Perished Sun Perished Sun - More informations on /el/events/event/198-perished-sun Γκαλερί Καλφαγιάν

The Future is Nostalgic

Είσοδος: Δωρεάν
Εγκαίνια: 26.01.2017, 20:00
26.01.2017-24.03.2017
Προσθήκη στο ημερολόγιο 2017:01:26 20:00:00 2017:03:24 23:00:00 Europe/Athens The Future is Nostalgic The Future is Nostalgic - More informations on /el/events/event/40-the-future-is-nostalgic Γκαλερί Καλφαγιάν